JAARLIJKSE GOLFDAG ALWEER EEN SUCCES

05 mei_25_Charity Golf

JAARLIJKSE GOLFDAG ALWEER EEN SUCCES

De jaarlijkse Golfdag voor het Goede Doel, georganiseerd door Trinity Purchasing en PREM Group, vond plaats op maandag 16 mei ll. De zon maakte haar opwachting om teams te verwelkomen in het Tulfarris Hotel & Golf Resort, Co. Wicklow.   

  

"Een ongelooflijke €13,550,40 werd ingezameld door onze spelers en sponsors, allemaal ten voordele van ons genomineerd goede doel Beyond the Moon, dat we al 17 jaar steunen," zei Jim Murphy, CEO PREM Group. "Een dikke proficiat en BEDANKT aan al onze spelers en sponsors. Zonder hun bijdrage zou onze jaarlijkse golfdag niet zo succesvol zijn, zoals het door de jaren heen is geweest. Jullie vrijgevigheid is niet onopgemerkt gebleven."   

  

Met deze fondsen kunnen meer Ierse gezinnen met een ziek kind genieten van een zorgeloze Beyond the Moon vakantie. We waarderen enorm de loyaliteit van beide bedrijven en van de sponsors, en zijn erg dankbaar voor hun jaarlijkse steun.